Zajazd Gielarek

Przyjęcia

Marzycie Państwo o wyjątkowym i niezapomnianym weselu?
Pragniecie, aby ten jedyny dzień w życiu był idealny i zgodny z Waszymi marzeniami?
Oczekujecie profesjonalnej obsługi,  dobrej kuchni , wspaniałej oprawy i kompleksowego wsparcia?

Jesteście w dobrym miejscu!

Jesteś z okolic Stalowej Woli ,Gorzyc ,Sandonierza, Tarnobrzega  ? Nawet nie wiesz jak jesteśmy blisko. Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzczciny oraz wiele innych imprez jedynie kilka minut jazdy.

 

Zajazd GIELAREK położony jest w Grębowie. Dogodna lokalizacja i wspaniała okolica to nie jedyne zalety naszego obiektu. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortową salę do 250 osób dodatkowo salą 130 m2 taneczną co daje komfort rozmów z rodzina i przyjaciółmi podczas przyjęcia. Nowoczesne zaplecze gastronomiczne i elegancki obiekt. Nasz ZAJAZD GIELAREK organizuje przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, bale, bankiety, jubileusze, konferencje, katering i w plenerze.

Jesteśmy gotowi na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów, ponieważ najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie i satysfakcja. Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań, doradzamy w kwestii menu i oprawy dekoratorsko - muzycznej. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kucharzy, którzy specjalizują się w kuchni polskiej i międzynarodowej. Posiłki przygotowujemy na bazie sprawdzonych receptur i z wykorzystaniem najświeższych produktów.

Zapewniamy miłą obsługę kelnerską. Dysponujemy komfortową bazą noclegową w pokojach 2 osobowych z łazienką. Nasz lokal cieszy się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Gwarantujemy miła obsługę, konkurencyjne ceny oraz organizację imprezy, która zapadanie w pamięci nawet najbardziej wymagającym Gościom.

Zapraszamy do współpracy.